به نام هنرمندی که زیبایی را خلق کرد

سال 1365 در اصفهان متولد شدم، کودکی ام را بسیار دوست داشتم چرا که درون خانواده ای بزرگ شدم که هنر و زیبایی را می شناختند و آنرا نیز اندک اندک به من آموختند. چندان سنی نداشتم که برای اولین بار هدیه ایی را با دستانم و به کمک وسایلی ساده خلق کردم و به عزیزی تقدیم کردم. سالهای نوجوانی به سرعت سپری شد و وارد دانشگاه شدم.کارشناسی معماری رشته ای بود که بسیار از تحصیل در آن لذت بردم. اما همچنان ذهنم درگیر چیز دیگری بود.ساختن کارهای هنری و خلق ایده های نو برای دادن هدیه و بسته بندی آن، دغدغه روزهای بعد از دانشگاه من شده بود. کم کم شروع به عملی ساختن ایده های خود کردم و کارهای مختلفی اعم از کارت پستال های خاص، هدایای ویژه ی مناسبتی و بسته بندی های متفاوت برای هرگونه هدیه و سلیقه آماده نمودم . نام گروه هنری زیک زاک را برای خود برگزیدم و صفحه ایی در فیس بوک به همین نام ایجاد کردم، مدت زیادی نگذشت که آمار علاقمندان به صفحه زیک زاک و کارهای هنری من به بیش از 4000 نفر رسید.

در مدت دو سالی که از شروع فعالیت جدی من می گذرد حضور در نمایشگاه های گروهی، برگزاری نمایشگاه بصورت شخصی در تهران و اصفهان، عضویت در سازمان نظام مهندسی اصفهان، دادن مشاوره و ارائه کار هنری به برخی از هنرمندان ، ارگانهای مختلف و ورزشکاران باعث پیشرفت روز افزون من گردید. شرکت در بازارچه خیریه متعدد برای ادای دین و حضور بعنوان عضو فعال و طراح افتخاری کانون خیریه فصل زندگی بی شک نقطه ای نورانی در زندگی هنری من است که همواره بدان افتخار می کنم و با تمام وجود از حضور در چنین محافلی لذت می برم .

تأسیس سایت رسمی گروه هنری زیک زاک با نام www.zikzak.in قدم دیگری در حرفه ای شدن فعالیت هایم بود که البته مصاحبه اولین ماهنامه تخصصی تمبر با اینجانب به بهانه ایده های جدید در خص­­وص تمبر و سکه و همچنین گفتگو با مجله همشهری جوان به منظور تقدیر و معرفی زیک زاک در این امر بی تأثیر نبود. اکنون نیز در حال تلاش برای افتتاح نگارخانه شخصی خود می باشم که به امید خدا به زودی میسر خواهد شد، مشوق من در این مدت تمام مردمانی بودند که به من عشق هدیه دادند و از کارهای من رضایت داشتند.همیشه در کارهایم به این فکر می کنم که هدیه دادن نباید برای رفع تکلیف باشد و حتی بسته بندی هدیه می تواند آنقدر زیبا باشد و خود هدیه آنقدر متفاوت که تا همیشه به یادگار بماند و نگذارد که دوستی ها کهنه شوند و با همین عقیده توانسته ام به لطف خدا هرروز با دوستان بیشتری آشنا شوم و مخاطبان زیک زاکی را افزایش دهم.

به امید آنکه گروه هنری زیک زاک روز به روز بزرگ تر شود و دوستانی از جای جای کشور عزیزمان داشته باشد، یقین دارم این اتفاق نه تنها در داخل ایران که در خارج کشور نیز خواهد افتاد و زیک زاک جهانی خواهد شد، و کمپانی زیک زاک با هدف تولید و ارائه انواع کارهای هنری، هدایای ویژه، بسته بندی های متفاوت و مشاور در عرصه تبلیغات فعالیت خود را در همه دنیا ادامه می دهد .

آن روز دور نیست زیرا ایده های نو و خلاقیت همیشه طرفداران خود را جلب خواهد کرد و هنر زبانیست بین المللی برای تمام مردم هنر دوست کره ی زمین .

راستی ! یه توصیه دوستانه به همتون: هنر در ذات همه انسانها وجود دارد فقط کافیست به زیباییهای زندگی از دریچه دیگری بنگرید و ازهنرِ خالق آنها الهام بگیرید.