بازگشت به صفحه انتخاب صنف
بازگشت به صفحه قبلی
اگهی در صنف " نقره و تیتانیوم " می باشد

آبکاری انصاری – اصفهان
 
مدیریت  :    آقای انصاری
فعالیت :
آبکاری طلا و نقره ، ضریح و اماکن متبرکه با امکانات فراوان و در جدیدترین روش برای پوشش قطعاتی که در معرض آب و هوا قرار دارند لاک کوره ای با پخت 130 درجه سانتیگراد را ارائه میدهیم تا فرسایش قطعه به سبب قرار گرفتن در معرض آفتاب و باران کمتر گردد.
قطعات برق صنعتی و الکترونیک را به صورت نقره ضخیم با ضخامت زیاد و همینطور ظلای ضخیم ، قطعات الکترونیکی و صنایع پزشکی بدون واسطه با کیفیت عالی برای شرکت ها و کارخانجات انجام داده و آماده ارائه مشاوره و راه اندازی خط آبکاری متقاضیان با مواد مستقیم از شرکت های معتبر.
اخذ گواهینامه ها و تقدیر نامه از طرف انجمن علمی کیفیت ایران و دریافت گواهینامه IMQ و درج در کتاب ویژه جشنواره نشان تعالی مدیریت بحران اقتصادی و تندیس زرین آن که توسط مدیران محترم صنایع و معادن دریافت گردید.
اخذ گواهینامه بین المللی QAL انگلستان و BRS آمریکا بهمراه تندیس اجلاس کشوری نشان عالی مدیریت نوین ایران و تقدیر نامه و نشان زرین این اجلاس که از طرف مدیران صنایع و معادن و شخص مهندس حسابی پسر پرفسور حسابی به این واحد صنفی اختصاص یافت.
دریافت گواهینامه MBA از شرکت بین المللی TUV در سمپوزیوم مبتکران و نوآوران صنایع ایران بعلاوه گواهینامه آموزشی که پیش زمینه دریافت استانداردهای ISO را فراهم گردانید.

توضیحات :تلفن های تماس :
32220676
موبایل :
09133003595
 
فکس :
 
نشانی :
اصفهان - میدان نقش جهان – بازار شیخ لطف اللهبانک اطلاعات مشاغل ایران

 

برای مشاهده عکس ها بر روی انها کلیک کنید


www.bankeiran.ir
بانک اطلاعات اصناف ایران